Gençlik Kampı Kayıtlarımız Devam Ediyor

Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Gençlik Kampı bu yaz sezonunda da birçok eğlenceli etkinlik ve eğitimlerle dopdolu geçecek.

Gençleri doğa ile buluşturan Gençlik Kampı gençlere doğayı yeşili koruma bilinci verirken sosyal ve sportif aktivitelerle gençlerin sosyal hayatla bağlarını kuvvetlendiriyor. Aynı zamanda kişisel gelişim eğitimleri ile gençleri sanatsal ve değerler eğitimi ile gelişimlerine destek oluyor.


Gençlik Kampı’nda bir araya gelecek olan 8-16 yaş arası gençler doğa ile iç içe geçecek 4 günün ardından uzman eğitimcilerle birlikte sosyal, sportif ve kişisel gelişim eğitimleri de verimli bir şekilde geçecek. Gençlik kampıyla gençler duvarlar arası eğitimden çıkıp doğada özgürce kendilerini keşfederek eğitim alacaklar. Bu sayede kendine güvenen yeteneklerini keşfedebilen sağlıklı bireyler olarak hayata karşı bakış açılarını oluşturabilecekler.


Yaz tatilinde doğanın keyfini Gençlik Kampı’yla çıkartacak olan kız ve erkek öğrencilerin eğitimi farklı tarihlerde gerçekleşecek.


Gençler futbol, kano, deniz bisikleti,survivor parkuru gibi modern sporların yanı sıra atalarımızdan yadigar olan okçuluk, matrak ve mangalayı da öğrenecek. Aynı zamanda Arnavutköy gençleri Gençlik Kampı’nda eğitimlerle birlikte yapılacak olan sportif yarışmalarla eğitim-öğretim döneminin yorgunluğunu atacaklar.

Arnavutköy Merkez ve Hadımköy Merkez bölgelerinden servisler kalkmaktadır.

Bilgi İçin : 444 4 597

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Adresi:Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:88 Arnavutköy / İstanbul

Güncelleme Tarihi : 16.08.2019

Duyurular