Toplu Sünnet Şöleni Kayıtlarımız Başlamıştır.

Arnavutköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği toplu sünnet şöleni bu yıl da gerçekleşecek. Toplu Sünnet Şöleni için Arnavutköy Belediyesi yeni hizmet binasındaki Kentli Servisi’nde başvuru sağlanıyor.

Yapılan başvuruların ardından sünnet olacak çocuklara sünnet kıyafet dağıtımı yapılacak. Çocukların bütün sünnet hazırlıklarını yapacak olan Arnavutköy Belediyesi aynı zamanda sünnet olan çocuklar için mevlidi şerif okutacak. Mevlidi şerifin ardından ise çocukları bekleyen eğlenceli etkinlikler için kurulacak oyun alanında çocuklar doyasıya eğlenecek. Aynı zamanda bu günü paylaşan sünnet olan diğer çocuklarla da kaynaşıp yeni dostluklar edinecek. Kayıtları devam eden toplu sünnet şöleninde çocukların güzel vakit geçirebilmesi için jonglörler gösteri yapacak. Palyaçolar da bu özel günde çocukların eğlencelerine eşlik edecek.

Birçok çocuğun bir araya gelip eğleneceği ve kaynaşacağı toplu sünnet şölenine katılacak çocukların sünneti Arnavutköy Belediyesi tarafından özel bir hastane de gerçekleştirilecek.

 

TOPLU SÜNNET İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

  • 1 ADET NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  • 1 ADET FAKİRLİK BELGESİ( bağlı olduğu muhtarlıktan)
  • 1 ADET İKAMETGAH (çocuk adına)
  • 2 ADET FOTOĞRAF

NOT: Etkinliğimiz Alt yaş sınırı 4 (dört) ve Üst yaş sınırı 15 (on beş) aralığında olan yaş gruplarına yöneliktir.


Müracaatlar hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır.

Müracaat Yeri:                Arnavutköy Belediyesi Kentli Servis Birimi

Müracaat Saatleri:          08:30 - 17:00 arasıdır.

İrtibat Tel:                        444 4 597

Güncelleme Tarihi : 12.07.2018

Duyurular