Arnavutköy Millet Kıraathanesi Açıldı

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapım çalışması tamamlanan Millet Kıraathanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.

   

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimleri öncesi açıkladığı projelerinden olan Millet Kıraathanesi, Arnavutköy’de açıldı. Arnavutköy Belediyesi tarafından Yeşil Cami Meydanı’nda yapımı tamamlanan Millet Kıraathanesi gün boyu vatandaşların hizmetinde olacak.

Millet Kıraathanesi Gün Boyu Hizmette

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yönetim ve Yaşam Merkezi ile 82 eser, hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı açılış töreninde, Millet Kıraathanesi de hizmete alındı. Yeşil Cami Meydanı’nda bulunan Millet Kıraathanesi içindeki kitaplarla bilgiye, yanındaki Yeşil Cami ile de maneviyata açılan kapı olacak.     

Arnavutköy Millet Kıraathanesi içerisinde 2 bin kitaplık bir kütüphane bulunuyor. Ayrıca millet kıraathanesinden faydalanacak vatandaşlar gün boyu çay, kahve, su ve ikramlıklardan ücretsiz yararlanacak.          

Güncelleme Tarihi : 25.12.2018

Haberler

 • Arnavutköy Belediyesi, “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği...

  Arnavutköy Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü desteği ile TÜRKAK tarafından akredite Uluslararası bir Belgelendirme Kuruluşu tarafından 2 gün boyunca süren incelemeler sonucunda belgelendirme çalışmaları tamamlandı. Tüm çalışmalar ve yapılan son denetim neticesinde Arnavutköy Belediyesi “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası” almaya hak kazandı.

 • Arnavutköy Belediyesi Akıllı Şehir İçin Düğmeye Bastı

  Geliştirdiği projelerle İstanbul’un Yarını olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Arnavutköy Belediyesi, ‘Akıllı Şehir’ için ilk adımı attı.

 • Bir Tas Çorba Bir Tutam Mutluluk

  Arnavutköy Belediyesi, soğuk kış gününde bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek yardımına devam ediyor.

 • Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis

  Arnavutköy Belediyesi ve Arnavutköy İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından “Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis” semineri düzenlendi.

 • 15 Temmuz Gazilerinden Plaket

  15 Temmuz gazileri kendilerine verilen hizmetlerden dolayı Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı adına, Gazi ve Şehit Ailesi Hizmet Birim Sorumlusu Pekcan Çegici’ye plaket verdi.