Arnavutköy Millet Kıraathanesi Açıldı

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapım çalışması tamamlanan Millet Kıraathanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.

   

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimleri öncesi açıkladığı projelerinden olan Millet Kıraathanesi, Arnavutköy’de açıldı. Arnavutköy Belediyesi tarafından Yeşil Cami Meydanı’nda yapımı tamamlanan Millet Kıraathanesi gün boyu vatandaşların hizmetinde olacak.

Millet Kıraathanesi Gün Boyu Hizmette

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yönetim ve Yaşam Merkezi ile 82 eser, hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı açılış töreninde, Millet Kıraathanesi de hizmete alındı. Yeşil Cami Meydanı’nda bulunan Millet Kıraathanesi içindeki kitaplarla bilgiye, yanındaki Yeşil Cami ile de maneviyata açılan kapı olacak.     

Arnavutköy Millet Kıraathanesi içerisinde 2 bin kitaplık bir kütüphane bulunuyor. Ayrıca millet kıraathanesinden faydalanacak vatandaşlar gün boyu çay, kahve, su ve ikramlıklardan ücretsiz yararlanacak.          

Güncelleme Tarihi : 25.12.2018

Haberler

 • Down Sendromlu Çocuklar Pizza Yaptı

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Down Sendromlu miniklerle birlikte pizza yaptı.

 • Tiyatro Oyunu Duygusal Anlar Yaşattı

  Arnavutköy Belediyesi Sanat Akademisi Tiyatro Kulübü öğrencileri, Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümü dolayısıyla ’Çanakkale Vatan Sağolsun’ isimli tiyatro oyununu sahneledi.

 • Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri ve gazilerle yemek programında bir araya geldi.

 • 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezi’nde 18 Mart Çanakkale zaferi kutlama ve şehitleri anma programı düzenlendi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı Katıldı.

 • Hadımköy Şehitliği’ne Çelenk Sunuldu

  18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü nedeniyle; Hadımköy Şehitliği’ne Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çelenk sunuldu.