Otizmli Çocuklar Pasta Süsledi

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezinde rehberlik eğitimi alan otizmli öğrenciler pasta süsledi.

    

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi (AYEM) hizmete başladığı günden beri ilçede ihtiyaç sahibi, bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlara dokunuyor. Medikal Malzeme yardımlarında kültürel gezileri, yaşlılar haftasından dünya engeliler günü programlarına kadar birçok faaliyet içerisinde olan AYEM hizmette sınır tanımıyor.

Sosyal Hizmetler Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında otizmli öğrenciler pasta süslemek için bir araya geldi. AYEM’de rehberlik eğitimi alan otizmli öğrenciler, öğretmenleri ile birlikte pasta süslemenin keyfini yaşadı. Çocuklar, etkinlikten sonra müzik eşliğinde dans etti. Gerçekleşen programdan dolayı memnun olduklarını dile getiren otizmli öğrenciler, öğretmenlerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi : 27.12.2018

Haberler

 • Arnavutköy Belediyesi, “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği...

  Arnavutköy Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü desteği ile TÜRKAK tarafından akredite Uluslararası bir Belgelendirme Kuruluşu tarafından 2 gün boyunca süren incelemeler sonucunda belgelendirme çalışmaları tamamlandı. Tüm çalışmalar ve yapılan son denetim neticesinde Arnavutköy Belediyesi “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası” almaya hak kazandı.

 • Arnavutköy Belediyesi Akıllı Şehir İçin Düğmeye Bastı

  Geliştirdiği projelerle İstanbul’un Yarını olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Arnavutköy Belediyesi, ‘Akıllı Şehir’ için ilk adımı attı.

 • Bir Tas Çorba Bir Tutam Mutluluk

  Arnavutköy Belediyesi, soğuk kış gününde bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek yardımına devam ediyor.

 • Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis

  Arnavutköy Belediyesi ve Arnavutköy İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından “Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis” semineri düzenlendi.

 • 15 Temmuz Gazilerinden Plaket

  15 Temmuz gazileri kendilerine verilen hizmetlerden dolayı Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı adına, Gazi ve Şehit Ailesi Hizmet Birim Sorumlusu Pekcan Çegici’ye plaket verdi.