Başkonsolostan Ziyaret

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Libya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Fathi A.B Sharif’yı makamında ağırladı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy Belediye Yeni Hizmet Binası’ndaki makamında, Libya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu ile bir araya geldi. Yaklaşık bir saat süren görüşme de Başkan Baltacı, ilçeye dair kısa bilgiler verdi.

Nezaket ziyareti sonunda ise Libya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Fathi A.B Sharif’i, misafirperverliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Baltacı’ya teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanı Haşim Baltacı da  Libya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu’nun nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, hediye takdim etti. Başkonsolosu Fathi A.B Sharif da Başkan Baltacı’ya Trablus’un sembolü olan kale figürlü plaket takdim etti.

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

 • Başkan Baltacı, Muharrem Ayı Programına Katıldı

  Arnavutköy, Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği tarafından düzenlenen Muharrem Ayı programına, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.