Fatih Selek Söyleşiye Katıldı

Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek, Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrencileri ile bir araya geldi.

Arnavutköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen gençlik merkezi, etüt derslerinin yanı sıra söyleşiler, paneller ve konferanslar düzenleyerek, alanından uzman kişileri öğrenciler ile buluşturuyor.

Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek öğrenciler ile bir araya gelerek, söyleşi gerçekleştirdi. Haraççı ARGEM’de “Medya ve Terör” konulu bir söyleşi yapan Fatih Selek’i öğrencilerin yanı sıra Arnavutköy Belediyesi Kültür Müdürü Mitat Yolcu ve Basın Danışmanı Fatih Sanlav’da izledi.

Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği program da 15 Temmuz hain darbe girişiminde medyanın rolü üzerine konuşuldu. Fatih Selek, güçlü bir iktidarın olması ve medyanın darbe karşıtı tutumu, hain darbe girişimin başarısız sonuçlanmasını sağladı.

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

 • Başkan Baltacı, Muharrem Ayı Programına Katıldı

  Arnavutköy, Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği tarafından düzenlenen Muharrem Ayı programına, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.