Arnavutköy Belediyesi Sağlıklı Yürüyüş Projesi Başlıyor

Arnavutköy Belediyesi Sağlıklı Yürüyüş Projesi "Yürüyebildiğin Kadar Yürü" sloganıyla 23.10.2017 Pazartesi Günü Vadipark da başlıyor.

Sağlıklı Bir yaşam İçin Sizleri de Bekliyoruz.

Sağlıklı yaşamı desteklemek için Arnavutköy Belediyesinin geliştirdiği Sağlıklı Yürüyüş Projesine 16 yaş ve üzeri tüm halkımız başvuru yapabilir.

Sağlığınız için yürümeyi daha da heyecanlı hale getiren projede katılımcılar sürpriz ödüllerle de teşvik edilecek.

Sistem şöyle işleyecek: Kayıtlar sadece Vadipark Sağlıklı Yürüyüş Projesi Yönetim Biriminde yapılacak.

Sisteme kayıt olan kişilere yürüyüş bilgilerini takip edebilmeleri amacı ile hazırlanan www.saglikliyuruyus.com sitesine giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgisi verilecektir.

Katılımcılara her defasında yürüyüşe başlarken manyetik bileklik verilecek. Manyetik bileklikler kimlik karşılığında kişilere zimmetlenecektir.

Kişiler sadece yürüyüş için belirlenen parkurda yürüyüş yapabilecek,

Yürüyüş alanında ilerledikçe manyetik bileklik ile alana yerleştirilen mesafe ölçer cihazlar haberleşmiş olacak, Toplam yürüyüş mesafesi bu şekilde ölçülerek kayıt altına alınmış olacaktır.

Yürüyüş Bittiğinde parkurdaki en son kapıdan çıkılarak bileklik yönetim birimine teslim edilecek. Bu şekilde farklı zamanlarda yürüyüş yapıldığında toplam yürüyüş zamanları kayıt altına alınmış olacaktır.

Katılımcılara yürüyüş bilgilerini alandaki bilgisayardan sorgulayabildikleri gibi kendilerine verilen kullancı adı ve şifre ile www.saglikliyuruyus.com sitesinden de takip edebileceklerdir.

www.saglikliyuruyus.com sayfasından en fazla yürüyüş yapan ilk 10 bay ve bayan katılımcılar sürekli olarak ilan edilecektir.

 

Başvuru Yeri : Vadipark Giriş

Başvuru Zamanı : Haftaiçi Sabah 07:00 - 10:00 ile Akşam 17:00 - 20:00 Arası

Haftasonu  Sabah 07:00 - 19:00 Arası

Bu Saatlerde Gelen Üyelerimiz Hem Kayıt Olabilir Hem de Yürüyüş Yapabilirler.

Parkur Tanıtımı Personelimiz Tarafından yapılacaktır.


Güncelleme Tarihi : 30.10.2017

Duyurular