Başkan Baltacı, STK Başkanlarını Makamında Ağırladı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy’de faaliyet gösteren STK başkanlarını ve yönetim kurul üyelerini makamında ağırladı.

    

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy Belediyesi Yeni Hizmet Binası’ndaki makamında, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Arnavutköy’de faaliyetlerine devam eden; ASİAD Yönetim Kurulu, Arnavutköy Karadenizliler Dernek Yönetimi, Arnavutköy Kastamonular Dernek Yönetimi, Arnavutköy Çorumlular Dernek Yönetimi, Arnavutköy Engelliler Dernek Yönetimi, Arnavutköy Malatyalılar Dernek Yönetimi, 14 Mahsun Toplumsal Değerleri Yaşatma Dernek Yönetimi, İlbeyi Erbakan Vakfı Arnavutköy Şube Sorumlusu ve Avcılar Atıcılar Amatör Balıkçılar Dernek Yönetimini makamında ağırlayan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, misafirlerine davete icabet etmenlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ise Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca STK başkanları, dilek ve isteklerini Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya ilettiler.

Arnavutköy’de yaptığı projelerden söz ettiren Hadımköy İbrahim Özaydın Anadolu Lisesi müdür ve öğrencileri yarışma için hazırladıkları robotları Başkan Baltacı’ya gösterdiler. Hadımköy İbrahim Özaydın Anadolu Lisesi Öğrencileri, Başkan Baltacı’ya robot hakkında kısa bir bilgi vererek; Dünya çapında katıldıkları yarışmalardan bahsettiler.

 

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler