Sokak Sokak Ramazan İftarı Hadımköy’de

Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği sokak iftarları, Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ konutları ile Yassıören Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

   

Her gün binlerce misafirini mahallelerde ağırlayan Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarına devam ediyor.

Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ Konutlarında düzenlenen iftar yemeği; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Hadımköy TOKİ Konutlarındaki iftar sofralarını gezen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşlara hoş geldiniz diyerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

İftar öncesi bir konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, senede bir kez de olsa bir araya geliyoruz. Kurduğumuz sofralar da birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Ramazan ayının son günlerine huzur içerisinde ulaştık. Bu vesileyle hem Kadir Gecenizi hem de Ramazan bayramınızı tebrik ederim dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 21.06.2017

Haberler

 • İlk Pazar Alış-Verişi Yapıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından yaptırılan Haraççı Kapalı Pazar Alanı, vatandaşların hizmetine açıldı.

 • Balaban Mahallesi Yenilendi

  Arnavutköy Belediyesi alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların asfalt kaplama işlemini tamamladı. Ayrıca Balaban Mahallesi’nin; cadde ve sokaklarında, yenileme çalışması yapıldı.

 • Burası, Arnavutköy Gençlik Kampı

  Gençlik Kampı’nın ilk hafta programında bulunan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı öğrenciler ile bir araya gelerek, kamp ateşini yaktı.

 • İmrahor Meydanı Yenileniyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan meydan düzenleme çalışmaları, İmrahor Meydan Düzenleme çalışmasıyla devam ediyor.

 • 15 Temmuz Gazilerine Ziyaret

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 15 Temmuz Hain darbe girişiminde gazi olan vatandaşları evinde ziyaret etti.