Sokak Sokak Ramazan İftarı Hadımköy’de

Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği sokak iftarları, Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ konutları ile Yassıören Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

   

Her gün binlerce misafirini mahallelerde ağırlayan Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarına devam ediyor.

Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ Konutlarında düzenlenen iftar yemeği; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Hadımköy TOKİ Konutlarındaki iftar sofralarını gezen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşlara hoş geldiniz diyerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

İftar öncesi bir konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, senede bir kez de olsa bir araya geliyoruz. Kurduğumuz sofralar da birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Ramazan ayının son günlerine huzur içerisinde ulaştık. Bu vesileyle hem Kadir Gecenizi hem de Ramazan bayramınızı tebrik ederim dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • AYEM’ de Yangın Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’nde ( AYEM ) yangın tatbikatı yapıldı. Film sahnelerini aratmayan tatbikatta itfaiye ekipleri binada mahsur kalan engellileri kurtardı.

 • Ek Seferler İle Ulaşım Rahatlayacak

  141 yıldır İstanbul’a toplu ulaşım hizmeti veren İETT, Arnavutköylülerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 336 ve 336M hatlarına ek sefer ekledi. 336H ve 336A hatlarının da güzergahı değişti.

 • Öğrenciler Piknikte Doyasıya Eğlendi

  Havaların ısınmasını fırsat bilen Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ( ARGEM ), kendi bünyesinde eğitim gören Ortaokul öğrencilerini pikniğe götürdü.

 • Arnavutköy' de 2 Bin 500 Fidan Toprakla Buluştu

  Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi’nden hizmet alan engelli öğrenciler 2 bin 500 fidanı Arnavutköy’de toprakla buluşturdu. Öğrenciler hem daha yeşil bir çevrenin temelini attı hem de etkinlikte sahne alan Resul Aydemir’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

 • Kick Boksun Altın Çocukları

  Alperen Atabay anısına düzenlenen 3’üncü Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında; bireyselde 9, takım halinde 2 ve toplamda 11 madalya kazanan Arnavutköy Belediye Spor büyük bir başarıya imza attı.