Sokak Sokak Ramazan İftarı Hadımköy’de

Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği sokak iftarları, Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ konutları ile Yassıören Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

   

Her gün binlerce misafirini mahallelerde ağırlayan Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarına devam ediyor.

Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ Konutlarında düzenlenen iftar yemeği; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Hadımköy TOKİ Konutlarındaki iftar sofralarını gezen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşlara hoş geldiniz diyerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

İftar öncesi bir konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, senede bir kez de olsa bir araya geliyoruz. Kurduğumuz sofralar da birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Ramazan ayının son günlerine huzur içerisinde ulaştık. Bu vesileyle hem Kadir Gecenizi hem de Ramazan bayramınızı tebrik ederim dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 21.06.2017

Haberler

 • Boğaz’a Karşı "Evet" Dedi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen toplu nikah töreninde, 49 çift mutluluğa adım attı.

 • Gaziler Unutulmadı

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 19 Eylül Gazi’ler Gününde, gazi ve gazi yakınları ile yemekli programda bir araya geldi.

 • Okul Kantinleri Denetlendi

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, ilçede bulunan okulların kantinlerini denetledi. Yıl boyu sürecek uygulama, okulların açılmasıyla başladı.

 • 19 Eylül Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • İlk Ders Zili Çaldı

  Öğrenciler ve öğretmenler üç ay süren yaz tatilinin ardından 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına, ilk zil sesi ile başladı.