Sokak Sokak Ramazan İftarı Hadımköy’de

Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği sokak iftarları, Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ konutları ile Yassıören Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

   

Her gün binlerce misafirini mahallelerde ağırlayan Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarına devam ediyor.

Hadımköy KİPTAŞ ve Hadımköy TOKİ Konutlarında düzenlenen iftar yemeği; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Hadımköy TOKİ Konutlarındaki iftar sofralarını gezen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşlara hoş geldiniz diyerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

İftar öncesi bir konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, senede bir kez de olsa bir araya geliyoruz. Kurduğumuz sofralar da birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Ramazan ayının son günlerine huzur içerisinde ulaştık. Bu vesileyle hem Kadir Gecenizi hem de Ramazan bayramınızı tebrik ederim dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 21.06.2017

Haberler

 • Yürüyebildiğin Kadar Yürü

  Vatandaşlara sporu sevdirmek ve teşvik etmek için başlatılan “Sağlıklı Yürüyüş” kampanyasına, Arnavutköy Belediye personeli de destek verdi.

 • Taşoluk Mahallesi Yenileniyor

  Arnavutköy Belediyesi; yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Taşoluk Mahallesi’ndeki asfalt ve kaldırımları yenileniyor.

 • Herkes İçin Tiyatro

  Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında bu hafta; Karagöz Adabı Öğreniyor, İzci Kardeşler, İlk Harf ve Obezitost tiyatro gösterimleri vatandaşlarla buluştu.

 • Gazi Mustafa Kemal Arnavutköy’de Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temelini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79. yıl dönümünde anıldı.

 • Ulu Önder Atatürk, 79. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 79. yılında, tüm yurtta olduğu gibi Arnavutköy ‘de de düzenlenen törenlerle anıldı.