Ramazan Ayı Özel Programlarına Yoğun İlgi

Arnavutköy Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan ayı özel programlarında bu hafta Ömer Döngeloğlu ve Mustafa Karataş vatandaşlarla buluştu.

    

Arnavutköy Belediyesi tarafından her gün farklı programların düzenlendiği Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanındaki programlar, Arnavutköylüler tarafından yoğun ilgi gördü.  Hafta içi düzenlenen programlar çocuklara yönelik olurken, hafta sonu düzenlenen programları ise yetişkinlere hitap etti.

Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanında, hazırlanan ve Ramazan Ayı boyunca sürecek programların bu haftaki konukları; Mustafa Karataş ve Ömer Döngeloğlu oldu.

Vadipark’ta sahne alan Ömer Döngöloğlu, sohbet havasında gerçekleşen programda, Ramazan Ayı ile ilgili bilgiler verdi, yanlış bilinen konulara değinerek dinleyicileri aydınlattı. Döngeloğlu, sohbetin sonlarına doğru anlattıklarıyla hem kendini hem de dinleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanından hazırlanan sahne de ise Mustafa Karataş sahne aldı. Hadımköy’de vatandaşlarla bir araya gelen Karataş Hoca; din üzerine bir hayat yaşanmasına dair sohbette  bulundu.

Güncelleme Tarihi : 19.06.2017

Haberler

 • Boğaz’a Karşı "Evet" Dedi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen toplu nikah töreninde, 49 çift mutluluğa adım attı.

 • Gaziler Unutulmadı

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 19 Eylül Gazi’ler Gününde, gazi ve gazi yakınları ile yemekli programda bir araya geldi.

 • Okul Kantinleri Denetlendi

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, ilçede bulunan okulların kantinlerini denetledi. Yıl boyu sürecek uygulama, okulların açılmasıyla başladı.

 • 19 Eylül Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • İlk Ders Zili Çaldı

  Öğrenciler ve öğretmenler üç ay süren yaz tatilinin ardından 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına, ilk zil sesi ile başladı.