Ramazan Ayı Özel Programlarına Yoğun İlgi

Arnavutköy Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan ayı özel programlarında bu hafta Ömer Döngeloğlu ve Mustafa Karataş vatandaşlarla buluştu.

    

Arnavutköy Belediyesi tarafından her gün farklı programların düzenlendiği Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanındaki programlar, Arnavutköylüler tarafından yoğun ilgi gördü.  Hafta içi düzenlenen programlar çocuklara yönelik olurken, hafta sonu düzenlenen programları ise yetişkinlere hitap etti.

Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanında, hazırlanan ve Ramazan Ayı boyunca sürecek programların bu haftaki konukları; Mustafa Karataş ve Ömer Döngeloğlu oldu.

Vadipark’ta sahne alan Ömer Döngöloğlu, sohbet havasında gerçekleşen programda, Ramazan Ayı ile ilgili bilgiler verdi, yanlış bilinen konulara değinerek dinleyicileri aydınlattı. Döngeloğlu, sohbetin sonlarına doğru anlattıklarıyla hem kendini hem de dinleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanından hazırlanan sahne de ise Mustafa Karataş sahne aldı. Hadımköy’de vatandaşlarla bir araya gelen Karataş Hoca; din üzerine bir hayat yaşanmasına dair sohbette  bulundu.

Güncelleme Tarihi : 19.06.2017

Haberler

 • Yürüyebildiğin Kadar Yürü

  Vatandaşlara sporu sevdirmek ve teşvik etmek için başlatılan “Sağlıklı Yürüyüş” kampanyasına, Arnavutköy Belediye personeli de destek verdi.

 • Taşoluk Mahallesi Yenileniyor

  Arnavutköy Belediyesi; yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Taşoluk Mahallesi’ndeki asfalt ve kaldırımları yenileniyor.

 • Herkes İçin Tiyatro

  Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında bu hafta; Karagöz Adabı Öğreniyor, İzci Kardeşler, İlk Harf ve Obezitost tiyatro gösterimleri vatandaşlarla buluştu.

 • Gazi Mustafa Kemal Arnavutköy’de Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temelini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79. yıl dönümünde anıldı.

 • Ulu Önder Atatürk, 79. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 79. yılında, tüm yurtta olduğu gibi Arnavutköy ‘de de düzenlenen törenlerle anıldı.