Ramazan Ayı Özel Programlarına Yoğun İlgi

Arnavutköy Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan ayı özel programlarında bu hafta Ömer Döngeloğlu ve Mustafa Karataş vatandaşlarla buluştu.

    

Arnavutköy Belediyesi tarafından her gün farklı programların düzenlendiği Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanındaki programlar, Arnavutköylüler tarafından yoğun ilgi gördü.  Hafta içi düzenlenen programlar çocuklara yönelik olurken, hafta sonu düzenlenen programları ise yetişkinlere hitap etti.

Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanında, hazırlanan ve Ramazan Ayı boyunca sürecek programların bu haftaki konukları; Mustafa Karataş ve Ömer Döngeloğlu oldu.

Vadipark’ta sahne alan Ömer Döngöloğlu, sohbet havasında gerçekleşen programda, Ramazan Ayı ile ilgili bilgiler verdi, yanlış bilinen konulara değinerek dinleyicileri aydınlattı. Döngeloğlu, sohbetin sonlarına doğru anlattıklarıyla hem kendini hem de dinleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanından hazırlanan sahne de ise Mustafa Karataş sahne aldı. Hadımköy’de vatandaşlarla bir araya gelen Karataş Hoca; din üzerine bir hayat yaşanmasına dair sohbette  bulundu.

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • AYEM’ de Yangın Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’nde ( AYEM ) yangın tatbikatı yapıldı. Film sahnelerini aratmayan tatbikatta itfaiye ekipleri binada mahsur kalan engellileri kurtardı.

 • Ek Seferler İle Ulaşım Rahatlayacak

  141 yıldır İstanbul’a toplu ulaşım hizmeti veren İETT, Arnavutköylülerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 336 ve 336M hatlarına ek sefer ekledi. 336H ve 336A hatlarının da güzergahı değişti.

 • Öğrenciler Piknikte Doyasıya Eğlendi

  Havaların ısınmasını fırsat bilen Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ( ARGEM ), kendi bünyesinde eğitim gören Ortaokul öğrencilerini pikniğe götürdü.

 • Arnavutköy' de 2 Bin 500 Fidan Toprakla Buluştu

  Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi’nden hizmet alan engelli öğrenciler 2 bin 500 fidanı Arnavutköy’de toprakla buluşturdu. Öğrenciler hem daha yeşil bir çevrenin temelini attı hem de etkinlikte sahne alan Resul Aydemir’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

 • Kick Boksun Altın Çocukları

  Alperen Atabay anısına düzenlenen 3’üncü Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında; bireyselde 9, takım halinde 2 ve toplamda 11 madalya kazanan Arnavutköy Belediye Spor büyük bir başarıya imza attı.