Ramazan Ayı Özel Programlarına Yoğun İlgi

Arnavutköy Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan ayı özel programlarında bu hafta Ömer Döngeloğlu ve Mustafa Karataş vatandaşlarla buluştu.

    

Arnavutköy Belediyesi tarafından her gün farklı programların düzenlendiği Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanındaki programlar, Arnavutköylüler tarafından yoğun ilgi gördü.  Hafta içi düzenlenen programlar çocuklara yönelik olurken, hafta sonu düzenlenen programları ise yetişkinlere hitap etti.

Vadi Park ve Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanında, hazırlanan ve Ramazan Ayı boyunca sürecek programların bu haftaki konukları; Mustafa Karataş ve Ömer Döngeloğlu oldu.

Vadipark’ta sahne alan Ömer Döngöloğlu, sohbet havasında gerçekleşen programda, Ramazan Ayı ile ilgili bilgiler verdi, yanlış bilinen konulara değinerek dinleyicileri aydınlattı. Döngeloğlu, sohbetin sonlarına doğru anlattıklarıyla hem kendini hem de dinleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ meydanından hazırlanan sahne de ise Mustafa Karataş sahne aldı. Hadımköy’de vatandaşlarla bir araya gelen Karataş Hoca; din üzerine bir hayat yaşanmasına dair sohbette  bulundu.

Güncelleme Tarihi : 19.06.2017

Haberler

  • İlk Pazar Alış-Verişi Yapıldı

    Arnavutköy Belediyesi tarafından yaptırılan Haraççı Kapalı Pazar Alanı, vatandaşların hizmetine açıldı.

  • Balaban Mahallesi Yenilendi

    Arnavutköy Belediyesi alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların asfalt kaplama işlemini tamamladı. Ayrıca Balaban Mahallesi’nin; cadde ve sokaklarında, yenileme çalışması yapıldı.

  • Burası, Arnavutköy Gençlik Kampı

    Gençlik Kampı’nın ilk hafta programında bulunan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı öğrenciler ile bir araya gelerek, kamp ateşini yaktı.

  • İmrahor Meydanı Yenileniyor

    Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan meydan düzenleme çalışmaları, İmrahor Meydan Düzenleme çalışmasıyla devam ediyor.

  • 15 Temmuz Gazilerine Ziyaret

    Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 15 Temmuz Hain darbe girişiminde gazi olan vatandaşları evinde ziyaret etti.