Binlerce Kişi Aynı Sofrada İftar Yaptı

Sokak iftarları kapsamında binlerce kişiyi bir araya getirerek, Ramazan Ayı’nın bereketini Arnavutköy sakinleri ile paylaşmayı amaçlayan Arnavutköy Belediyesi; sokaklara kurulan masalarda iftar vermeye devam ediyor.

    

Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarında binlerce mahalle sakinini ağırlamaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede kurulan sokak iftarları Haraççı, Karlıbayır ve M. Kemal Paşa Mahallelerinde gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeklerinde, mahalle sakinleri birlikte iftar yapmanın manevi huzurunu yaşadı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından verilen iftar yemeklerine; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, iftar yemeklerinde birliktelik mesajı vererek: “bizi bu sofraların etrafında birleştiren, yan yana getiren, birlik ve beraberliğimizi sağlayan Allahlımıza şükürler olsun. Ramazan ayı tüm güzelliğiyle, bereketiyle devam ediyor. Bu akşam üç ayrı iftar soframız var. Her soframızda sizin gibi değerli kardeşlerimiz, davetimize icabet ettiler. İnşallah Ramazan ayını sonuna kadar tüm mahallerimizde iftar yapma fırsatı bulacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler