Binlerce Kişi Aynı Sofrada İftar Yaptı

Sokak iftarları kapsamında binlerce kişiyi bir araya getirerek, Ramazan Ayı’nın bereketini Arnavutköy sakinleri ile paylaşmayı amaçlayan Arnavutköy Belediyesi; sokaklara kurulan masalarda iftar vermeye devam ediyor.

    

Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarında binlerce mahalle sakinini ağırlamaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede kurulan sokak iftarları Haraççı, Karlıbayır ve M. Kemal Paşa Mahallelerinde gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeklerinde, mahalle sakinleri birlikte iftar yapmanın manevi huzurunu yaşadı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından verilen iftar yemeklerine; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, iftar yemeklerinde birliktelik mesajı vererek: “bizi bu sofraların etrafında birleştiren, yan yana getiren, birlik ve beraberliğimizi sağlayan Allahlımıza şükürler olsun. Ramazan ayı tüm güzelliğiyle, bereketiyle devam ediyor. Bu akşam üç ayrı iftar soframız var. Her soframızda sizin gibi değerli kardeşlerimiz, davetimize icabet ettiler. İnşallah Ramazan ayını sonuna kadar tüm mahallerimizde iftar yapma fırsatı bulacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 14.06.2017

Haberler

 • Boğaz’a Karşı "Evet" Dedi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen toplu nikah töreninde, 49 çift mutluluğa adım attı.

 • Gaziler Unutulmadı

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 19 Eylül Gazi’ler Gününde, gazi ve gazi yakınları ile yemekli programda bir araya geldi.

 • Okul Kantinleri Denetlendi

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, ilçede bulunan okulların kantinlerini denetledi. Yıl boyu sürecek uygulama, okulların açılmasıyla başladı.

 • 19 Eylül Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • İlk Ders Zili Çaldı

  Öğrenciler ve öğretmenler üç ay süren yaz tatilinin ardından 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına, ilk zil sesi ile başladı.