Binlerce Kişi Aynı Sofrada İftar Yaptı

Sokak iftarları kapsamında binlerce kişiyi bir araya getirerek, Ramazan Ayı’nın bereketini Arnavutköy sakinleri ile paylaşmayı amaçlayan Arnavutköy Belediyesi; sokaklara kurulan masalarda iftar vermeye devam ediyor.

    

Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarında binlerce mahalle sakinini ağırlamaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede kurulan sokak iftarları Haraççı, Karlıbayır ve M. Kemal Paşa Mahallelerinde gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeklerinde, mahalle sakinleri birlikte iftar yapmanın manevi huzurunu yaşadı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından verilen iftar yemeklerine; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, iftar yemeklerinde birliktelik mesajı vererek: “bizi bu sofraların etrafında birleştiren, yan yana getiren, birlik ve beraberliğimizi sağlayan Allahlımıza şükürler olsun. Ramazan ayı tüm güzelliğiyle, bereketiyle devam ediyor. Bu akşam üç ayrı iftar soframız var. Her soframızda sizin gibi değerli kardeşlerimiz, davetimize icabet ettiler. İnşallah Ramazan ayını sonuna kadar tüm mahallerimizde iftar yapma fırsatı bulacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • AYEM’ de Yangın Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’nde ( AYEM ) yangın tatbikatı yapıldı. Film sahnelerini aratmayan tatbikatta itfaiye ekipleri binada mahsur kalan engellileri kurtardı.

 • Ek Seferler İle Ulaşım Rahatlayacak

  141 yıldır İstanbul’a toplu ulaşım hizmeti veren İETT, Arnavutköylülerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 336 ve 336M hatlarına ek sefer ekledi. 336H ve 336A hatlarının da güzergahı değişti.

 • Öğrenciler Piknikte Doyasıya Eğlendi

  Havaların ısınmasını fırsat bilen Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ( ARGEM ), kendi bünyesinde eğitim gören Ortaokul öğrencilerini pikniğe götürdü.

 • Arnavutköy' de 2 Bin 500 Fidan Toprakla Buluştu

  Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi’nden hizmet alan engelli öğrenciler 2 bin 500 fidanı Arnavutköy’de toprakla buluşturdu. Öğrenciler hem daha yeşil bir çevrenin temelini attı hem de etkinlikte sahne alan Resul Aydemir’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

 • Kick Boksun Altın Çocukları

  Alperen Atabay anısına düzenlenen 3’üncü Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında; bireyselde 9, takım halinde 2 ve toplamda 11 madalya kazanan Arnavutköy Belediye Spor büyük bir başarıya imza attı.