Binlerce Kişi Aynı Sofrada İftar Yaptı

Sokak iftarları kapsamında binlerce kişiyi bir araya getirerek, Ramazan Ayı’nın bereketini Arnavutköy sakinleri ile paylaşmayı amaçlayan Arnavutköy Belediyesi; sokaklara kurulan masalarda iftar vermeye devam ediyor.

    

Arnavutköy Belediyesi, sokak iftarlarında binlerce mahalle sakinini ağırlamaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede kurulan sokak iftarları Haraççı, Karlıbayır ve M. Kemal Paşa Mahallelerinde gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeklerinde, mahalle sakinleri birlikte iftar yapmanın manevi huzurunu yaşadı.

Arnavutköy Belediyesi tarafından verilen iftar yemeklerine; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, iftar yemeklerinde birliktelik mesajı vererek: “bizi bu sofraların etrafında birleştiren, yan yana getiren, birlik ve beraberliğimizi sağlayan Allahlımıza şükürler olsun. Ramazan ayı tüm güzelliğiyle, bereketiyle devam ediyor. Bu akşam üç ayrı iftar soframız var. Her soframızda sizin gibi değerli kardeşlerimiz, davetimize icabet ettiler. İnşallah Ramazan ayını sonuna kadar tüm mahallerimizde iftar yapma fırsatı bulacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 14.06.2017

Haberler

 • İlk Pazar Alış-Verişi Yapıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından yaptırılan Haraççı Kapalı Pazar Alanı, vatandaşların hizmetine açıldı.

 • Balaban Mahallesi Yenilendi

  Arnavutköy Belediyesi alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların asfalt kaplama işlemini tamamladı. Ayrıca Balaban Mahallesi’nin; cadde ve sokaklarında, yenileme çalışması yapıldı.

 • Burası, Arnavutköy Gençlik Kampı

  Gençlik Kampı’nın ilk hafta programında bulunan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı öğrenciler ile bir araya gelerek, kamp ateşini yaktı.

 • İmrahor Meydanı Yenileniyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan meydan düzenleme çalışmaları, İmrahor Meydan Düzenleme çalışmasıyla devam ediyor.

 • 15 Temmuz Gazilerine Ziyaret

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 15 Temmuz Hain darbe girişiminde gazi olan vatandaşları evinde ziyaret etti.