Her Gün Altı Mahallede İftar

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlen sokak iftarları tüm hızıyla sürüyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı sokak iftarı, Boyalık Mahallesi’nde devam etti

   

‘Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz’  sloganıyla Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan sokak iftarları, her gün farklı mahallere kurulmaya devam ediyor. Sabit iftarların yanı sıra her gün üç mahalleye kurulan iftar sofralarıyla, Arnavutköy vatandaşlar hep beraber oruçlarını açıyor.

Restoranları aratmayacak düzende kurulan sofralarda iftarlarını yapan vatandaşalar, Arnavutköy Belediyesi’nin kurduğu sofralara da tam not verdi. Büyük ilginin olduğu iftar sofralarında vatandaşlar; komşu ve aileleri ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Her gün farklı noktada iftar sofrası kuran Arnavutköy Belediyesi, “Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz” sloganıyla çıktığı yolda; Boyalık, Baklalı ve Dursunköy’de iftar sofrası kurdu.  Hadımköy, Hadımköy TOKİ ve Arnavutköy Merkez sabit olmak üzere, her gün üç noktada da iftar sofraları vatandaşlara hizmet verdi.

Güncelleme Tarihi : 13.06.2017

Haberler

 • Boğaz’a Karşı "Evet" Dedi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen toplu nikah töreninde, 49 çift mutluluğa adım attı.

 • Gaziler Unutulmadı

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı 19 Eylül Gazi’ler Gününde, gazi ve gazi yakınları ile yemekli programda bir araya geldi.

 • Okul Kantinleri Denetlendi

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, ilçede bulunan okulların kantinlerini denetledi. Yıl boyu sürecek uygulama, okulların açılmasıyla başladı.

 • 19 Eylül Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • İlk Ders Zili Çaldı

  Öğrenciler ve öğretmenler üç ay süren yaz tatilinin ardından 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına, ilk zil sesi ile başladı.