Her Gün Altı Mahallede İftar

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlen sokak iftarları tüm hızıyla sürüyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı sokak iftarı, Boyalık Mahallesi’nde devam etti

   

‘Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz’  sloganıyla Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan sokak iftarları, her gün farklı mahallere kurulmaya devam ediyor. Sabit iftarların yanı sıra her gün üç mahalleye kurulan iftar sofralarıyla, Arnavutköy vatandaşlar hep beraber oruçlarını açıyor.

Restoranları aratmayacak düzende kurulan sofralarda iftarlarını yapan vatandaşalar, Arnavutköy Belediyesi’nin kurduğu sofralara da tam not verdi. Büyük ilginin olduğu iftar sofralarında vatandaşlar; komşu ve aileleri ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Her gün farklı noktada iftar sofrası kuran Arnavutköy Belediyesi, “Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz” sloganıyla çıktığı yolda; Boyalık, Baklalı ve Dursunköy’de iftar sofrası kurdu.  Hadımköy, Hadımköy TOKİ ve Arnavutköy Merkez sabit olmak üzere, her gün üç noktada da iftar sofraları vatandaşlara hizmet verdi.

Güncelleme Tarihi : 13.06.2017

Haberler

 • Yürüyebildiğin Kadar Yürü

  Vatandaşlara sporu sevdirmek ve teşvik etmek için başlatılan “Sağlıklı Yürüyüş” kampanyasına, Arnavutköy Belediye personeli de destek verdi.

 • Taşoluk Mahallesi Yenileniyor

  Arnavutköy Belediyesi; yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Taşoluk Mahallesi’ndeki asfalt ve kaldırımları yenileniyor.

 • Herkes İçin Tiyatro

  Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında bu hafta; Karagöz Adabı Öğreniyor, İzci Kardeşler, İlk Harf ve Obezitost tiyatro gösterimleri vatandaşlarla buluştu.

 • Gazi Mustafa Kemal Arnavutköy’de Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temelini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79. yıl dönümünde anıldı.

 • Ulu Önder Atatürk, 79. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 79. yılında, tüm yurtta olduğu gibi Arnavutköy ‘de de düzenlenen törenlerle anıldı.