Her Gün Altı Mahallede İftar

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlen sokak iftarları tüm hızıyla sürüyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı sokak iftarı, Boyalık Mahallesi’nde devam etti

   

‘Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz’  sloganıyla Arnavutköy Belediyesi tarafından başlatılan sokak iftarları, her gün farklı mahallere kurulmaya devam ediyor. Sabit iftarların yanı sıra her gün üç mahalleye kurulan iftar sofralarıyla, Arnavutköy vatandaşlar hep beraber oruçlarını açıyor.

Restoranları aratmayacak düzende kurulan sofralarda iftarlarını yapan vatandaşalar, Arnavutköy Belediyesi’nin kurduğu sofralara da tam not verdi. Büyük ilginin olduğu iftar sofralarında vatandaşlar; komşu ve aileleri ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Her gün farklı noktada iftar sofrası kuran Arnavutköy Belediyesi, “Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz” sloganıyla çıktığı yolda; Boyalık, Baklalı ve Dursunköy’de iftar sofrası kurdu.  Hadımköy, Hadımköy TOKİ ve Arnavutköy Merkez sabit olmak üzere, her gün üç noktada da iftar sofraları vatandaşlara hizmet verdi.

Güncelleme Tarihi : 01.02.2018

Haberler

 • AYEM’ de Yangın Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’nde ( AYEM ) yangın tatbikatı yapıldı. Film sahnelerini aratmayan tatbikatta itfaiye ekipleri binada mahsur kalan engellileri kurtardı.

 • Ek Seferler İle Ulaşım Rahatlayacak

  141 yıldır İstanbul’a toplu ulaşım hizmeti veren İETT, Arnavutköylülerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için 336 ve 336M hatlarına ek sefer ekledi. 336H ve 336A hatlarının da güzergahı değişti.

 • Öğrenciler Piknikte Doyasıya Eğlendi

  Havaların ısınmasını fırsat bilen Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ( ARGEM ), kendi bünyesinde eğitim gören Ortaokul öğrencilerini pikniğe götürdü.

 • Arnavutköy' de 2 Bin 500 Fidan Toprakla Buluştu

  Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi’nden hizmet alan engelli öğrenciler 2 bin 500 fidanı Arnavutköy’de toprakla buluşturdu. Öğrenciler hem daha yeşil bir çevrenin temelini attı hem de etkinlikte sahne alan Resul Aydemir’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

 • Kick Boksun Altın Çocukları

  Alperen Atabay anısına düzenlenen 3’üncü Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında; bireyselde 9, takım halinde 2 ve toplamda 11 madalya kazanan Arnavutköy Belediye Spor büyük bir başarıya imza attı.