Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Taziye Ziyaretinde Bulundu

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş’ta ki terör saldırısında şehit olan polis memurları nedeniyle, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdür Aykut Korkmaz ile görevli Polis Merkezi Amirlerine ve polis memurlarına ayrı ayrı başsağlığı diledi. Başkan Baltacı, ziyaret sırasında emniyet mensuplarının Mevlid Kandili’ni de kutladı.

Güncelleme Tarihi : 15.12.2016

Haberler

 • 19 Mayıs Etkinlikler ile Kutlandı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Arnavutköy’de de bir birinden güzel etkinliklerle kutlandı.

 • Engelli Vatandaşlar Piknikte Buluştu

  Arnavutköy Belediyesi, hizmet verdiği yaşlı ve engelli vatandaşlara, moral günü düzenledi

 • Arnavutköy’de Engelsiz Balık Tutma Yarışması

  Arnavutköy’de engelli bireyler için düzenlenen Balık Tutma Yarışması, renkli görüntüler oluşturdu. Çok sayıda engelli vatandaşın balık tutabilmek için yarıştığı etkinlikte dereceye girenlere kupa ve madalyalarını Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı takdim etti.

 • En Güzel Buzağı Yarışması, Güne Damga Vurdu

  Her yıl Arnavutköy’ün farklı bir mahallesinde kutlanan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Çiftçiler Günü etkinliğinde düzenlenen buzağı yarışması ise vatandaşlar tarafından beğeni ile izlendi.

 • Askerlik Hayalleri Gerçeğe Dönüştü

  Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında İstanbul Hasdal Kışlası'nda 1 günlüğüne silah altına girerek temsili askerlik yapan gençlerin aileleri duygusal anlar yaşadı. Arnavutköy Belediyesi de gençleri kına yakarak Hasdal'a uğurladı.