Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Taziye Ziyaretinde Bulundu

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş’ta ki terör saldırısında şehit olan polis memurları nedeniyle, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdür Aykut Korkmaz ile görevli Polis Merkezi Amirlerine ve polis memurlarına ayrı ayrı başsağlığı diledi. Başkan Baltacı, ziyaret sırasında emniyet mensuplarının Mevlid Kandili’ni de kutladı.

Güncelleme Tarihi : 05.02.2018

Haberler

 • Minik Öğrenciler Kütüphaneyle Tanıştı

  Minik öğrenciler, Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde bulunan kütüphaneyi ziyaret etti.

 • Çocuk, Çalışmaya Engel Değil

  Kadın Kültür ve Sanat Merkezi eğitmenlerinden Didem Özcan, kucağındaki oğlu ile kursiyerlere Kuranı Kerim dersi veriyor

 • İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı Kutlandı

  Şehit Demet Sezen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla program düzenlendi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı da katıldı.

 • Binler Duada Buluştu

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Yeni kültür merkezinde düzenlenen programda, ilk tiyatro gösterimi de sahnelendi.

 • Kadınlar Gününde Anlamlı Hediye

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personellerle, kahvaltılı programda bir araya geldi.