Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Taziye Ziyaretinde Bulundu

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş’ta ki terör saldırısında şehit olan polis memurları nedeniyle, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Haşim Baltacı,  İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baltacı, İlçe Emniyet Müdür Aykut Korkmaz ile görevli Polis Merkezi Amirlerine ve polis memurlarına ayrı ayrı başsağlığı diledi. Başkan Baltacı, ziyaret sırasında emniyet mensuplarının Mevlid Kandili’ni de kutladı.

Güncelleme Tarihi : 15.12.2016

Haberler

 • 23 Deftere El Konuldu

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, öğrencilere ücretsiz dağıtılan ve üzerinde ‘para ile satılmaz’ yazan defterli satan esnafı tespit ederek, gerekli işlemleri başlattı.

 • Bir Tuval Bir Hayal

  Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Beyazay Derneği Suriye Komisyonu, Suriyeli engelli ve engelsiz çocuklarla '1 Tuval 1 Hayal' sloganı ile bir araya geldi. Hayallerini tuvallere yansıtmaya çalışan Suriyeli çocuklar, mutluluğun resmini çizdi.

 • ARGEM, Üniversiteye Hazırlıyor

  Arnavutköy Belediyesi, öğrencilerin üniversite sınavına hazırlık aşamasında zorluk yaşamaması için alanında uzman ve deneyimli hocaların yer aldığı Üniversite Hazırlık Kursu ile öğrencileri, üniversite sınavına hazırlıyor.

 • Türk Bayrağı Motifli Aşure, Birinci Oldu

  Muharrem Ayı dolayısıyla Kadın Kültür ve Sanat Merkezi tarafından aşure yarışması düzenlendi. Yarışmanın birincisi ise aşuresinin lezzetiyle damaklara, üzerindeki Türk Bayrağı motifiyle de gönüllere hitap eden Melahat Karatepe oldu.

 • Cami, Şehir ve Medeniyet

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı; Arnavutköy’de görev alan İmam Hatipler, müezzinler ve Kuran kurslarında görev alan personelleri bir araya geldi.